MÖBLER / Matsalsgrupper / Matbord 10695074
*
nr 1069 5074
Matbord
1950-tal, Teak, + 2 st iläggsskivor, diameter: 110 cm, höjd: 75 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 21:03:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 19:06:32
1
1.300 kr
13/11 21:22:30
2
1.500 kr
14/11 19:18:32
3
1.600 kr
14/11 19:19:31
4
1.800 kr
14/11 20:46:03
3
2.000 kr
14/11 20:46:54
4
2.000 kr
14/11 20:46:54
3
2.000 kr (Budbetjänt)
14/11 20:50:00
4
2.400 kr
14/11 20:54:01
3
2.400 kr
14/11 20:54:01
4
2.400 kr (Budbetjänt)
14/11 20:55:09
4
Vinnande bud
14/11 20:58:31
3
2.600 kr
14/11 20:58:31
4
(budbetjänt)
14/11 21:00:35
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: matbord matsalsbord matsalsgrupper teak teakmöbler trä
-
7164 Matbord
1930-tal. Bredd: 150+ 2x60, djup: 75 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19
-
7177 Matbord
design: studio Copenhagen, "Pelto", Ikea, 1996. Br..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:35
-
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:12
*
Matbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5074
Matbord
1950-tal, Teak, + 2 st iläggsskivor, diameter: 110 cm, höjd: 75 cm
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 19:06:32 | 1 | 1.300 kr |
13/11 21:22:30 | 2 | 1.500 kr |
14/11 19:18:32 | 3 | 1.600 kr |
14/11 19:19:31 | 4 | 1.800 kr |
14/11 20:46:03 | 3 | 2.000 kr |
14/11 20:46:54 | 4 | 2.000 kr |
14/11 20:46:54 | 3 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
14/11 20:50:00 | 4 | 2.400 kr |
14/11 20:54:01 | 3 | 2.400 kr |
14/11 20:54:01 | 4 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
14/11 20:55:09 | 4 | Vinnande bud |
14/11 20:58:31 | 3 | 2.600 kr |
14/11 20:58:31 | 4 | (budbetjänt) |
14/11 21:00:35 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: matbord matsalsbord matsalsgrupper teak teakmöbler trä
-
7164 Matbord
1930-tal. Bredd: 150+ 2x60, djup: 75 cm, höjd: 74 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:19 -
7177 Matbord
design: studio Copenhagen, "Pelto", Ikea, 1996. Br..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:35 -
7198 Slagbord
1900-tal, furu. Bredd: 54 + 2x57, djup: 110 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:12